Вівторок, 14 Липня, 2020 - 21:43
28 Травень 2020

В Навчальному центрі НГУ відбулася здача випускних іспитів кінологами ліцензійної групи та їх чотирилапими помічниками

Професія кінолога – це покликання! Гвардійці, які проходили навчання повинні володіти знаннями анатомії та психології тварини, а також знати методику підготовки службових собак. Також основним із факторів якісної виучки – любов і прив’язаність до свого вихованця, при цьому вміння проявляти твердість характеру і лідерські якості у спілкуванні із собакою. 

 

У Навчальному центрі ліцензійна група кінологів перетнула фінішну пряму і уже невдовзі відправиться по своїх частинах ділитися набутим досвідом та більш якісно виконувати службові завдання. За період навчання, який тривав 18 тижнів, військовослужбовці отримали великий багаж теоретичних знань та практичних навичок, які обов’язково стануть їм у пригоді.

 

Під час здачі іспитів майбутні випускники продемонстрували високу майстерність, а також відмінну командну взаємодію кінологічної двійки.

 

Своєю чергою службові собаки вміло демонстрували свою слухняність, здійснювали затримання правопорушника та знаходили людину за запахом її речей. За результатами успішної здачі іспитів усі випускники отримали свідоцтва з підготовки кінологів державного зразка.

 

Також варто відзначити, що з нагоди 6 випуску ліцензійної групи, для кращого і якісного навчання кінологів відкрито і облаштовано сучасний навчальний клас, який стане одним із факторів відмінної теоретичної підготовки майбутніх фахівців.

 

«Місце, де можна покращити свої професійні навички майстерності дресування службових собак, а також вдосконалити взаємодію кінологічної двійки – це, безумовно, Навчальний центр НГУ. Військовослужбовці, що сьогодні обрали шлях кінолога зробили крок у майбутнє справжніх професіоналів своєї справи. Якщо порівнювати нашу минулу зустріч – вступні іспити -  і сьогоднішні показники, можу зауважити, що кожен із вас покращив свої професійні вміння. Хочу вам побажати не втрачати наснаги до нових звершень, працювати над собою і ставити нові цілі»,- зазначив начальник кінологічної служби штабу Головного управління Національної гвардії України полковник Тарас Борита.

 

Група інформації та комунікації НЦ НГУ