Середа, 24 Липень, 2019 - 07:45

Поділитися

12 Лип 2018

У Миколаєві резервісти оволодівають військовою справою

У військової частини 3039 Національної гвардії України Миколаївські гвардійці продовжують проводити навчання з особовим складом резервістів, які були призвані з районних військових комісаріатів Миколаївського регіону.

 

З резервістами заняття по предметам бойової та спеціальної підготовки проводять досвідчені інструктори. «Під час другого етапу навчання резервісти проходять індивідуальну підготовку. Під керівництвом фахівців вони освоюють вміння діяти у складі підрозділу, виконують навчальні вправи зі штатної зброї, оволодівають основами користування військовими засобами зв’язку та отримують навички з тактичної медицини», - розповідає полковник В’ячеслав Краснопольський.

 

Під час проведення занять з психологами, резервісти вивчають функціонування людської психіки та поведінки людини в екстремальних бойових умовах, а також проходять практичні тренінги з синхронізації емоційного стану і тонусу, установлення вербальної та невербальної комунікації.

 

Загалом весь комплекс занять направлено на оволодіння, відновлення та удосконалення професійних навичок та вмінь необхідних військовослужбовцю для виконання бойового завдання.

 

Майор Віктор Безверхній,

фото Геннадія Дишлового