Неділя, 16 Червень, 2019 - 21:30

Поділитися

12 Жов 2018

Офіцери Нацгвардії України та Каліфорнії разом з Офісом оборонного співробітництва планують партнерство на 2019 рік

 

Сьогодні, 12 жовтня,  представники української та каліфорнійської гвардії й представники Офісу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні говорили про реформування органів військового управління Нацгвардії, плани по підготовці підрозділів НГУ  LOI 5 та подальшу участь у засіданнях Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету.

 

Головними представниками Національної гвардії Каліфорнії були Джон Сіпман – начальник відділу стратегічного планування та реформування політики НГ Каліфорнії та капітан Корі Л. Буріа – радник з питань доктрини та освіти (DEAG). Та підполковник Діллон Хейнс – координатор Державної програми партнерства гвардії Каліфорнії, а від Офісу оборонного співробітництва був присутнім майор Райан О’Конор.

 

Тоді як від Нацгвардії – генерал-майор Олександр Олещенко – перший заступник начальника штабу, Олександр Лещенко – т.в.о. начальника управління бойової та спеціальної підготовки НГУ та полковник Кирило Сахнюк – начальник відділу стратегічного планування НГУ.

 

На заході обговорювалося питання реформування органів управління: головного штабу, штабів територіальних управлінь та військових частин. За словами офіцерів гвардії України, цей процес змін на базі спільного штабу із закордонними партнерами почався цього року і подібна зустріч вже четверта. Проте, сам процес реформування відбувається ще з 2015 року – із затвердженням концепції розвитку НГУ. (Перші зустрічі  забезпечили створення спільного штабу з розробки варіантів реорганізації через процес встановлення методу MDMP).

 

Учасники зустрічі з обох сторін розробляли план реалізації даного реформування української гвардії до 2020 року.

 

 

Прес-служба НГУ

Фото Руслана Андрусіва