Неділя, 16 Червень, 2019 - 21:30

Поділитися

11 Жов 2018

Офіцери Головного управління Нацгвардії показали свою фізичну витривалість

 

11 жовтня представники кожного галузевого підрозділу Головного управління НГУ пройшли випробування на веслувальному тренажері-ергометрі «Concept-2».

 

За словами організаторів змагань, ця фізична вправа була обрана для визначення витривалості, що є однією з пріоритетних професійних якостей для військових.

 

«На змагання запросили і професійних спортсменів – членів збірної команди України з академічного веслування, щоб визначити максимально високий поріг на ці справи і зробити вертикаль порогових рівнів для кожного вікової групи», — розповідає головний суддя змагань і начальник відділу фізичної підготовки і спорту ГУ НГУ полковник Сергій Лещеня.

 

Учасниця змагань, офіцер військової частини 3001, Ніна Дроздовся ділиться враженнями: «Дуже важко, але я собою задоволена. Ця вправа задіює максимум м’язів. Я брала участь у перших змаганнях з функціонального багатоборства в Нацгвардії, але 2 роки вже не була учасницею саме таких випробувань, мала травму. Спеціально до цього виду не готувалася, але постійно намагаюся тримати себе у хорошій фізичній формі – займаюся спортом в своє задоволення».

 

«Кожного року намагаюся брати участь у таких змаганнях. Тому що я підтримую здоровий спосіб життя  і я – за спорт. Всі молодці, всі викладаються на всі 100. Змагальне конкурентне середовище мотивує показувати найкраще, на що ти здатен і тренуватися ще більше», – із запалом, після виконання вправи, розповідає офіцер психологічної служби майор Денис Барановський.

 

Учасники – різних вікових категорій, але всі тримають високу планку результатів. Одне споглядання таких змагань – і від стереотипу про погану фізичну форму управлінської ланки військових формувань не залишається і сліду.

 

Оголошення і нагородження переможців випробувань відбудеться незабаром.

Обстановка спортивного дійства й живі враження зі змагань у відео:

 

Прес-служба НГУ