Неділя, 16 Червень, 2019 - 21:33

Поділитися

12 Січ 2019

Нацгвардійці затримали двох громадян, яких розшукувала поліція

 

Військовослужбовці окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ спільно з поліцейськими затримали двох громадян, які перебували у розшуку за підозрою у скоєнні злочинів протягом шести місяців. Затримання відбулося під час проведення комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання міста Долини Івано-Франківської області.

 

З початку участі у проведенні профілактичних заходів військовослужбовці гірсько-патрульної роти спільно із працівниками поліції затримали за підозрою у скоєнні злочинів трьох громадян та понад 30 осіб – за адміністративні правопорушення.

 

Довідково

Окрема гірсько-патрульна рота Нацгвардії сформована у серпні 2016-го року з метою надання допомоги поліції в забезпеченні громадського порядку у місцевості зі складним рельєфом, передусім, – гірським. Для організації її роботи переймали досвід румунських колег. За час свого існування особовий склад уже виконував завдання у Івано-Франківську, Тисмениці, Сарнах тощо. У разі виникнення надзвичайних ситуацій в гірських районах для швидкого реагування нацгвардійці використовують автомобілі підвищеної прохідності: снігоходи, квадроцикли та гірськолижне спорядження, якими забезпечена рота.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ