Середа, 24 Липень, 2019 - 07:16

Поділитися

12 Лют 2019

Минуло 4 роки з дня загибелі медичного екіпажу Нацгвардії

 

 

9 лютого 2015 року медична бригада 1-ї окремої медичної роти Національної гвардії України виїхала з міста Бахмут (в 2015 році Артемівськ) в сторону Дебальцеве назустріч медичному екіпажу Збройних сил України, з яким зник зв'язок. Слідом за ними виїхав медичний БТР. На шляху до своїх, біля села Логвинове, їхній автомобіль підірвався на фугасі. Капітан медичної служби Тарас Кончевич військової частини 3002 Західного ОТО, який знаходився у медичному БТРі пішов на допомогу, але потрапивши під обстріл загинув.

 

Того дня Україна втратила своїх вірних синів капітана медичної служби Тараса Кончевича, солдата резерву Василя Задорожного, солдата резерву Дмитра Лагунова та солдата резерву Максима Овчарука. До останньої хвилини вони виконували свій обов‘язок. За хвилини до своєї загибелі вони намагались врятувати життя своїх побратимів, але самі загинули.

 

Тарас був родом з Львівщини, працював головним лікарем Звенигородської лікарні. З початком бойових дій у 2014 році добровольцем пішов боронити країну. Був прийнятий на посаду начальника медичної служби 7 мобілізованого батальйону 2 Галицької бригади Західного ОТО Національної гвардії України. Згодом Тарас зазнав поранення, яке його не зупинило. У січні 2015-го поїхав на фронт вдруге, в лютому Тараса не стало.

 

Тіло Тараса разом з іншими загиблими в той день забрали терористи. Про обмін змогли домовитись аж 21 лютого. Через чотири дня капітана медичної служби Тараса Кончевича, солдата резерву Василя Задорожного та солдата резерву Дмитра Лагунова поховали у Львові, на Личаківському кладовищі поруч із захисниками України. Солдата резерву Максима Овчарука поховали наступного дня 26 лютого також на полі почесних поховань.

 

 

Група інформації і комунікації військової частини 3002

Західного ОТО НГУ