Середа, 11 Грудень, 2019 - 22:50
04 Лип 2018

Гвардійці на мобільному блокпосту затримали бойовиків "ДНР"

Військовослужбовці Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил за минулу добу на мобільному блокпосту затримали трьох громадян, які по базі даних "Миротворець" проходять як бойовики "ДНР".

 

Під час несення служби на мобільному блокпості в районі населеного пункту Новгородське, особовий склад групи догляду затримав громадянина 1990 року народження, який проживає в Новгородському, та намагався пройти через блокпост. При перевірці цієї особи було зроблено запит через базу даних «Миротворець». У результаті виявилось, що по базі даних чоловік проходить як бойовик НЗФ.

 

Військовий наряд затримав і передав даного громадянина співробітникам Нацполіції для подальшого з’ясування обставин.

 

Через деякий час на тому ж мобільному блокпосту гвардійці затримали громадянина 1986 року народження, який проживає в Новгородському. У результаті перевірки було встановлено, що громадянин проходить як бойовик НЗФ. Військовий наряд передав особу співробітникам Нацполіції для подальшого з’ясування обставин.

 

Того ж дня під час несення служби на блокпосту, що розташований на виїзді з с. Благодатне Донецької області, військовим нарядом був зупинений автомобіль Форд Ескейп. У результаті перевірки особистості водія встановлено, що ним є громадянин 1979 року народження, який проживає в м. Попасна Луганської області, та має зв’язки з незаконними збройними формуваннями так званої «ЛНР».

 

Прес-служба НГУ